Sport

Dokumentari për Liverpoolin, në fund të muajit

 

“Fundi i stuhisë (The End Of The Storm)”, filmi që dokumenton triumfin e Liverpoolit në Premier League dhe marrëdhëniet ndërmjet klubit dhe tifozëve të vet në gjithë globin, pritet të dalë në treg në fund të këtij muaji.

Ky film shfaq intervistat me lojtarët e tanishëm, siç janë Jordan Henderson dhe Virgil van Dijk, si dhe tifozët në gjithë botën, nga Aucklandi deri në Rio de Janeiro.