Sport

Dybala ndal bisedimet me Juventusin

Dybala ndal bisedimet me Juventusin
 

Paulo Dybala vazhdon të refuzojë kontratën e re të Juventusit.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, bisedimet mes lojtarit dhe klubit për vazhdimin e kontratës janë ndërprerë, transmeton KOHA.