Sport

Derbi nuk jep fitues, Ballkani s’ka të ndalur, fiton Trepça ’89

Derbi nuk jep fitues, Ballkani s’ka të ndalur, fiton Trepça ’89
Foto ilustrim: KF Ballkani / Facebook
 

Derbi i xhiros së dhjetë në Superligën e Kosovës në futboll ndërmjet Gjilanit dhe Feronikelit nuk ka dhënë fitues.

Për 90 minuta asnjëra prej skuadrave nuk arriti të gjejë rrugën e golit.