Sport

Guardiola është i lumtur te Manchester City

Guardiola është i lumtur te Manchester City
Foto: Reuters
 

Pep Guardiola ka thënë se është i lumtur në Manchester, pasi kandidati presidencial te Barcelona, Victor Font, ka thënë se dëshiron që ta angazhojë teknikun spanjoll sërish në “Camp Nou”.

Trajneri i Manchester Cityt është në vitin e fundit të kontratës së tij në “Etihad Stadium” dhe ende nuk e ka konfirmuar qëndrimin për më gjatë.