Sport

Për tre vjet, Neymari i ka humbur 64 ndeshje si pasojë e lëndimeve

Për tre vjet, Neymari i ka humbur 64 ndeshje si pasojë e lëndimeve
Foto: Reuters

Neymari e ka kaluar më shumë se një vit jashtë fushës si i lënduar, qëkur u transferua te Paris Saint-Germaini.

Braziliani u dëmtua sërish në duelin kundër Istanbul Basaksehirit të mërkurën dhe ai mund të mbetet jashtë fushës së blertë në dy javët e ardhshme.