Sport

Dybala ndal bisedimet me Juventusin

Dybala ndal bisedimet me Juventusin
 

Paulo Dybala dhe Juventusi kanë ndalur bisedimet për vazhdimin e kontratës.

Sipas mediave italiane, të dyja palët kanë vendosur të shtyjnë bisedimet që kanë nisur tash e sa kohë.