Sport

Ballkani përmbys Prishtinën, fitojnë edhe Drenica e Gjilani

Foto: KF Ballkani / Facebook
 

Derbi i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll ndërmjet Ballkanit dhe Prishtinës i ka takuar ekipit vendas.

Derisa në këtë xhiro fitore kanë shënuar edhe Drenica ndaj Trepçës ’89 e Gjilani ndaj Besës, transmeton KOHA.