Sport

Llapi e akuzon Policinë se përdori dhunë ndaj ndihmës-trajnerit Zhjeqi

Llapi e akuzon Policinë se përdori dhunë ndaj ndihmës-trajnerit Zhjeqi

Klubi i Superligës së Kosovës në futboll Llapi ka akuzuar Policinë e Kosovës se ka përdorur dhunë mbi personin zyrtar, ndihmës-trajnerin Burim Zhjeqi.

Llapi ka thënë se Njësia Speciale në mënyrë brutale e ka arrestuar Zhjeqin dhe pas tri orëve në stacion policor në Drenas ai është liruar. Llapi ka reaguar edhe se në tribuna ishin mbi 200 shikues.