Sport

Donnarumma dhe Hauge do të humbin edhe nga dy ndeshje

Donnarumma dhe Hauge do të humbin edhe nga dy ndeshje
Gianluigi Donnaruma
 

Gianluigi Donnaruma dhe Jens Petter Hauge do të mungojnë edhe në dy ndeshjet e radhës.

Sipas mediave italiane, dyshja nuk do të jetë e gatshme për dy takimet ndaj Sparta Pragës në Ligën e Evropës dhe në Serie A, ndaj Udineses.