Sport

Koliqi: Për ta fituar titullin, klubit i duhet investim serioz

Koliqi: Për ta fituar titullin, klubit i duhet investim serioz

Portieri nga Shqipëria, Enea Koliqi ka thënë se ka thënë se një skuadre për ta fituar titullin e kampionit, i duhet një investim serioz.

Ai ka thënë se Gjilani ka një projekt serioz dhe afatgjatë.