Sport

Fitore e thellë e Kumbullës me Romën

Fitore e thellë e Kumbullës me Romën

Mbrojtësi i Shqipërisë, Marash Kumbulla, ka shënuar një fitore të thellë me Romën sonte në ndeshje ndaj Benventos.

Roma triumfoi në shtëpi me rezultatin 5:2, në ndeshjen e xhiros së katërt të Series A të Italisë. Kumbulla ishte rezervist dhe u aktivizua nga minuta e 78-të.