Sport

Derbi gjilanas s’jep fitues

Derbi gjilanas s’jep fitues

Pa gola ka përfunduar derbi gjilanas mes Dritës dhe Gjilanit në kuadër të xhiros së gjashtë të Superligës së Kosovës në futboll.

Drita dominoi në ndeshje, por takimi, të cilit i mungoi hijeshia që ia japin tifozët, nuk solli asnjë gol.