Sport

Evertoni e Liverpooli ndajnë pikët

Evertoni e Liverpooli ndajnë pikët
Foto: Reuters

Nuk ka dhënë fitues derbi i Merseyside ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit.

2 me 2 ishte rezultati final i takimit të sotëm, me skuadrën e Jurgen Kloppit që e nisi më mirë këtë takim.