Sport

KB Peja vazhdon kontratat me Berishën e Hajrizin, përforcohet me dy të tjerë

KB Peja vazhdon kontratat me Berishën e Hajrizin, përforcohet me dy të tjerë
Foto: Ilustrim
 

Klubi i basketbollit Peja, ka njoftuar se ka vazhduar kontratat me Dardan Berishën dhe Drilon Hajrizin.

Përmes një njoftimi në Facebook, KB Peja ka njoftuar po ashtu se ka angazhuar në radhët e veta edhe Amel Kuljuhoviqin dhe Sedin Karavdiqin, që luajnë në pozitën krah-qendër, shkruan KOHA.