Sport

Arbëria synon ta befasojë edhe Feronikelin

 

Mënyra e debutimit të Arbërisë së Dobrajës në Superligën e Kosovës në futboll mund të ketë befasuar njohësit e futbollit, por jo edhe trajnerin e kësaj skuadre, Arbnor Morina.

Morina thotë se ekipi i tij ka punuar shumë dhe është përgatitur mirë për edicionin 2020/21. Për këtë arsye trajneri prishtinas aspak nuk është i befasuar nga rezultatet në tri xhirot e para.