Sport

Reali fiton ngushtë ndaj Betisit

Reali fiton ngushtë ndaj Betisit
Foto: Reuters

Real Madridi ka fituar ngushtë përballjen me Real Betisin në xhiron e tretë të La Ligës, 3:2.

Federico Valverde, një autogol i Emersonit dhe Sergio Ramos i ndihmuan ekipit të Zinedine Zidanet përballë golave të Aissa Mandit e William Carvalhos.