2 perditesime
21:51

Shkëndija eliminohet nga Tottenhami në Ligën e Evropës

Shkëndija është eliminuar nga Tottenhami në raundin e tretë të Ligës së Evropës.

Klubi anglez fitoi këtë përballje me rezultat prej 3 me 1 në Tetovë, transmeton KOHA.

Lamela i dha epërsinë Tottenhamit në minutën e pestë.

Shkëndija arriti të barazojë shifrat përmes Valmir Nafiut, i cili në minutën e 55 shënoi një gol shumë të bukur.

Por, Tottenhami në vazhdim shënoi edhe dy herë për t’u kualifikuar tutje.

Ishin Son Heung-Min dhe Harry Kane ata që shënuan golat e fitores.

21:16

Valmir Nafiu “bombardon” Tottenhamin

Shkëndija ka barazuar shifrat ndaj Tottenhamit në raundin e tretë të Ligës së Evropës.

Ishte Valmir Nafiu që shënoi gol shumë të bukur në minutën e 55 të takimit, transmeton KOHA.

Rezultati aktual është 1 me 1. Për Tottenhamin kishte shënuar në pjesën e parë Lamela.

19:07

Shkëndija – Tottenham, formacionet zyrtare

Shkëndija sot është nikoqir i gjigantit anglez, Tottenham.

Klubi tetovar përballet me Tottenhamin në raundin e tretë të Ligës së Evropës, transmeton KOHA.

Ndeshja nis në ora 20:00, kurse formacionet zyrtare janë këto:

Image