Sport

Atletico e Barcelona arrijnë marrëveshje për Suarezin

Atletico e Barcelona arrijnë marrëveshje për Suarezin
Foto: Reuters

Atletico Madridi dhe Barcelona kanë arritur marrëveshje për transferimin e Luis Suarezit.

Lajmi është konfirmuar nga klubi madrilen, ndërsa Suarez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe ta firmosë kontratën me klubin nga kryeqendra e Spanjës.