Sport

Trajneri i West Hamit dhe dy futbollistë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus

Trajneri i West Hamit dhe dy futbollistë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus
Foto: Reuters

Trajneri i West Ham Unitedit, David Moyes dhe dy futbollistë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

Klubi i Premier Leagues së Anglisë është informuar për testet pozitive ndërsa po përgatitej për ndeshjen e sotme kundër Hull Cityt në Londër në kuadër të League Cup.