Sport

Mustafi drejt Lazios apo Napolit

Mustafi drejt Lazios apo Napolit

Numri i futbollistëve shqiptarë pritet të rritet së shpejti te Lazio apo te Napoli. Madje për një që ka fituar titullin e kampionit të botës në të kaluarën.

Lazio dhe Napoli janë të interesuara për mbrojtësin e Arsenalit, Shkodran Mustafi. Ish-reprezentuesi i Gjermanisë ka ringjallur karrierën me kalimin e parë në Serie A, ndërsa një kalim tjetër mund të ndodhë që në këtë afat kalimtar.