Sport

Barcelona nuk do të negociojë shitjen e Messit

Barcelona nuk do të negociojë shitjen e Messit
 

Në zyret Barcelonës sot është mbajtur një takim ndërmjet Jorge Messit dhe presidentit të klubit Josep Maria Bartomeu.

Marca raporton se takimi ka zgjatur rreth dy orë me Barcelonën që ka ardhur në një përfundim se nuk do të negociojë shitjen e Lionel Messit, transmeton KOHA.