Sport

Përfaqësuesja e Kosovës arrin në Parma dhe kompletohet

Përfaqësuesja e Kosovës arrin në Parma dhe kompletohet

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka arritur sot në Parma dhe është akomoduar në hotelin e rezervuar për të.

Përfaqësueses i janë bashkuar edhe shtatë futbollistë që udhëtuan direkt në qytetin italian, ku të enjten, zhvillohet ndeshja e xhiros së parë të Ligës së Kombeve kundër Moldavisë (20:45).