Sport

Interi fiton dy milionë euro nëse PSG-ja fiton Ligën e Kampionëve

Interi fiton dy milionë euro nëse PSG-ja fiton Ligën e Kampionëve

Interi ka arsye të anojë për PSG-në sot në finalen e Ligës së Kampionëve, që luhet në Lisbonë (21:00) ndaj Bayern Munchenit.

Ekipi italian ka të huazuar një lojtar te Bayerni, Ivan Perishiqin dhe një e kishte te PSG-ja, Mauro Icardin. Pikërisht tek ish-lojtari i saj e ka syrin.