Sport

Umtiti del pozitiv për koronavirus

Umtiti del pozitiv për koronavirus

Barcelona ka konfirmuar se futbollisti Samuel Umtiti është testuar pozitivisht për koronavirus. Gjiganti katalunas ka njoftuar për rezultatin pozitiv të Umtitit përmes një komunikate. Testimi i fundit i lojtarëve të Barcelonës është bërë të enjten.

Reprezentuesi i Francës nuk ka udhëtuar për në Portugali për ndeshjen çerekfinale ndaj Bayern Muenchenit. Ai nuk po shfaq simptoma dhe është në izolim.