Sport

Vinicius Junior mund të largohet nga Real Madridi

Vinicius Junior mund të largohet nga Real Madridi

Vinicius Junior mund të largohet nga skuadra kampione e Spanj, Real Madrid, këtë verë. Sulmuesi i talentuar brazilian është i pakënaqur me situatën e krijuar te madrilenët dhe minutat e luajtur.

Këtë po mundohen ta shfrytëzojnë ekipet evropiane për ta bindur lojtarin të largohet nga Madridi.