Sport

Statuja e Vokrrit në përfundim e sipër

Statuja e Vokrrit në përfundim e sipër

Statuja e futbollistit legjendar Fadil Vokrri është në përfundim e sipër dhe së shpejti do të vendoset në stadiumin e futbollit në Prishtinë që e mban emrin e tij.

Këtë e ka konfirmuar kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një postim në Facebook.