Sport

City kërkon dyshen Lautaro – Koulibaly

City kërkon dyshen Lautaro – Koulibaly

Manchester City është duke u interesuar për transferimin e dyshes së Series A, Lautaro Martinezit të Interit dhe Kalidou Koulibalyt të Napolit, shkruan “Sky Sports”.

City ka rritur interesimin në përforcime në afatin kalimtar të verës pasi është hequr pezullimi dyvjeçar nga Liga e Kampionëve.