Sport

Futbollisti i Atalantas lëndon kokën në pishinë

Futbollisti i Atalantas lëndon kokën në pishinë
 

Sulmuesi i Atalantas, Luis Muriel, ka marrë një lëndim të kokës, pasi që ka goditur atë pranë pishinës dhe është në spital, raportojnë mediumet italiane.

Sulmuesi ishte paraparë të luante titullar në ndeshjen e sotme kundër Brescias. Por ai ka marrë lëndim të kokës nga aksidenti e po ashtu një plagë.