Sport

Unitedi e PSG-ja në garë për Skriniarin

Unitedi e PSG-ja në garë për Skriniarin
 

Milan Skriniar nuk është më i paprekshëm në mbrojtjen e Interit, dhe kjo ka alarmuar Manchester Unitedin dhe PSG-në që i dëshirojnë shërbimet e tij.

Qendërmbrojtësi sllovak qe një kohë të gjatë është synim i top skuadrave, përfshirë këtu edhe Manchester Cityn, Real Madridin e Bayernin, transmeton KOHA.