Sport

Kampioni i ri ndahet baras me Burnleyn

Foto: Twitter
Foto: Twitter
 

Liverpooli është ndarë baras me Burnleyn në xhiron e 35-të të Premier Leagues.

Ekipet barazuan me rezultatin 1:1, me Andrew Robertsonin dhe Jay Rodriguez që realizuan golat.