Sport

Avdijaj pendohet që kishte refuzuar Liverpoolin

Avdijaj pendohet që kishte refuzuar Liverpoolin

Donis Avdijaj pranon se kishte gabuar kur vite më parë kishte refuzuar një ofertë nga kampioni në fuqi i Evropës dhe Anglisë, Liverpooli.

Ai në një intervistë për “Sport1” ka thënë se është penduar që në vend se të transferohej në Liverpool, nënshkroi kontratë afatgjate me klubin e Bundesligës, Schalke.