Sport

Kloppi nuk pret përforcime

Kloppi nuk pret përforcime

Trajneri i Liverpoolit, Juergen Klopp, ka bërë të ditur se klubi anglez nuk do të mund të shpenzojë shuma të mëdha për të përforcuar ekipin gjatë verës.

Trajneri gjerman thotë se shkaku i koronavirusit edhe klubi që ai drejton është prekur në aspektin financiar dhe duhet të menaxhohet situata e krijuar.