Sport

Osimhen drejt Napolit

Osimhen drejt Napolit

Sulmuesi Victor Osimhen pritet të jetë përforcimi i parë te Napoli për edicionin e ardhshëm.

Mediumet italiane kanë raportuar se Osimhen tashmë ka pranuar ofertën e Napolit dhe se ekipi nga Serie A po negocion me Lillen për çmimin e tij.