Sport

Dallku, Morina e Sermaxhaj, mysafirë në Sportin Total

 

Trajneri i Prishtinës Armend Dallku dhe drejtori sportiv i Flamurtarit Arbnor Morina, janë mysafirë në emisionin sportiv në KTV, “Sporti Total”.

Dallku do të flasë për ecurinë e Prishtinës në Kupë dhe kampionat, ndërsa Morina për fitoren e Flamurtarit në udhëtim te Drenica.