Sport

“Tonali dëshiron të qëndrojë në Itali”

 

Pronari i Brescias, Massimo Cellino, ka deklaruar se mesfushori Sandro Tonali dëshiron që të qëndrojë në Itali.

Në “luftë” për shërbimet e tij janë gjigantët italianë, Inter dhe Juventus, dhe Cellino ka konfirmuar se ai mund të bashkohet me njërën prej tyre, transmeton KOHA.