Sport

Bilbao barazon me Atletico Madridin

Bilbao barazon me Atletico Madridin
 

Atletico Madridit dhe Athletic Bilbao ka përfunduar me rezultat të barabartë, 1:1, në ndeshjen e raundit të 28-të të La Ligës spanjolle.

Athletic Bilbao dhe Atletico Madrid u takuan në Bilbao këtë pasdite në stadiumin ‘San Mames’.