Sport

Ballkani zgjedh heshtjen para ndeshjes kundër Flamurtarit

Foto: KF Ballkani / Facebook
 

I shkurtër ishte njoftimi i klubit të futbollit Ballkani në rrjetin social Facebook për ndeshjen e radhës kundër Flamurtarit. Në njoftimin për ndeshjen që do ta zhvillojë në udhëtim të premten (sot, 17:00), në kuadër të xhiros së 24-t të Superligës së Kosovës në futboll, futbollistëve, tifozëve dhe qytetit të Suharekës u është uruar fat.

“Të premten (sot v.j.) më datë 12.6.2020 udhëtojmë në Prishtinë për lojën e radhës kundër Flamurtarit”, thuhet shkurt në njoftimin e klubit.