18:18

Ndeshja Ballkani – Feronikeli përfundon pa gola

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës në futboll mes Ballkanit dhe Feronikelit, e zhvilluar të mërkurën në Suharekë, ka përfunduar pa gola.

Ka pasur shumë pak raste shënimi. Finalisti do të caktohet në ndeshjen e kthimit më 18 qershor. Në gjysmëfinalen tjetër të martën, Prishtina e mposhti Drenicën në stadiumin “Fadil Vokrri” me rezultatin 3:0.

16:55

Pa gola në pjesën e parë në Suharekë

Pjesa e parë e ndeshjes gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në futboll mes Ballkanit dhe Feronikelit ka përfunduar pa gola.

Ndeshja e parë gjysmëfinale po zhvillohet në Suharekë.