Sport

Raste të reja me koronavirus te futbollistët në Rusi dhe Angli

Raste të reja me koronavirus te futbollistët në Rusi dhe Angli

Dmitry Barinov, Anton Kochenkov, Timur Suleimanov dhe Roman Tugarev janë katër futbollistët e Lokomotiv Moskës që janë testuar pozitiv për koronavirus.

Këtë e ka bërë të ditur të enjten klubi i Premier Leagues së Rusisë. Lojtarët nuk po shfaqin simptoma, ndërsa janë të izoluar në shtëpitë e tyre.