Sport

Strakosha zbulon ndeshjen më të rëndësishme të edicionit dhe atë të karrierës

 

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Thomas Strakosha ka thënë se pas një ndeshje të këtij edicioni ka kuptuar se skuadra e Lazios ka potencial të madh.

Portieri i Lazios ka folur për Lazio Style Radio lidhur me kampanjën aktuale. Lazio është e dyta në Serie A me 62 pikë, vetëm një më pak se Juventusi që udhëheq.