Sport

Për Rashicën po interesohen disa klube nga Premier League dhe Bundesliga

Për Rashicën po interesohen disa klube nga Premier League dhe Bundesliga

Disa klube nga Premier League e Anglisë dhe Bundesliga gjermane janë interesuar tashmë për situatën e sulmuesit të Werder Bremenit, Milot Rashica.

Lajmin e ka konfirmuar një nga përfaqësuesit e Rashicës. Në mediume është raportuar se për transferimin e yllit të Kosovës është duke u interesuar Liverpooli. Së fundi është përmendur edhe Napoli në mesin e klubeve të interesuara.