Sport

Juventusi vendos të shesë Pjaniqin

 

Juventusi është i gatshëm të shesë mesfushorin boshnjak Miralem Pjaniq në afatin kalimtar të radhës, njofton “Calciomercato”, transmeton Koha.net.

Klubi italian po mendon të shesë mesfushorin që të lirojë hapësirë në skuadër dhe po ashtu të marrë një shumë të mirë.