Sport

Maldini është shëruar nga koronavirusi

Maldini është shëruar nga koronavirusi

Talenti i Milanit, Daniel Maldini ka konfirmuar se nuk po shfaq më simptoma të koronavirusit.

Danieli dhe babai i tij, Paolo Maldini, u infektuan me koronavirus muajin e kaluar, por sulmuesi i ri ka siguruar se është i gatshëm mjaftueshëm sa për të vazhduar stërvitjet në shtëpi.