Sport

Lojtari i prekur nga koronavirusi: Në fillim isha i frikësuar, tani jam duke stërvitur

 

Mesfushori i Hellas Verona, Mattia Zaccagni, ka folur për ditët e tij pasi ishte prekur nga koronavirusi.

“Në fillim isha i frikësuar, por po ndihem mirë tani dhe kam vazhduar stërvitjet”, ka thënë Zaccagni, që është njëri prej 12 lojtarëve të Serie A të prekur nga Covid – 19.