Sport

Tottenhami do të organizojë seanca stërvitore nëpërmjet video-lidhjes

Tottenhami do të organizojë seanca stërvitore nëpërmjet video-lidhjes

Trajneri portugez i Tottenhamit, Jose Mourinho dhe stafi i tij i trajnerëve, do të fillojnë mbajtjen e seancave stërvitore nga sot. Lojtarët do të ushtrojnë nga shtëpia, por do të lidhen të gjithë direkt me anë të video-lidhjes, shkruan agjencia Reuters, transmeton Koha.net.

Lojtarët e Tottenhamit janë në vetëizolim dhe Premier League është pezulluar deri më 30 prill së paku.