Sport

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut

Arsenali po interesohet për transferimin e Smallingut

Arsenali është duke u interesuar të transferojë qendërmbrojtësin anglez të Manchester Unitedit, Chris Smalling, shkruan “Corriere dello Sport”, transmeton Koha.net.

Smalling është i huazuar te Roma dhe klubi italian po ashtu po shpreson të bëjë transferimin e plotë të 30-vjeçarit.