Sport

Pedro do të largohet nga Chelsea në verë

Pedro do të largohet nga Chelsea në verë
 

Pedro Rodriguez ka pranuar se do të largohet nga Chelsea në verë. Por, ai thotë se është duke u përqëndruar momentalisht te përballimi i krizës së koronavirusit.

Kontrata e Pedros 32-vjeçar me Chelsean skadon në qershor dhe ai më herët ka bërë të ditur se dëshiron të largohet nga Londra.