Sport

United e Chelsea në garë për Kumbullën

United e Chelsea në garë për Kumbullën
 

Manchester Unitedi dhe Chelsea janë futur në garë për transferimin e qendërmbrojtësit shqiptar të Veronas, Marash Kumbulla, njofton “The Sun”, transmeton Koha.net.

Bëhet e ditur se Verona do të kërkojë 25 milionë euro për Kumbullën.

Qendërmbrojtësi 20-vjeçar ka pasur një stinor impresiv në Serie A, duke luajtur 18 ndeshje.