Sport

Lojtari i Hannoverit, në të cilin luan Florent Muslija, infektohet me koronavirus

Lojtari i Hannoverit, në të cilin luan Florent Muslija, infektohet me koronavirus
 

Lojtari i Hannover 96, në të cilin luan edhe reprezentuesi i Kosovës, Florent Muslija, është infektuar me koronavirus.

Mbrojtësi 23 vjeçar Timo Hubers, ka dal pozitivë në testet për koronavirus si dhe është vetë-izoluar në shtëpi, ndërsa stafi i ekipit, që kanë pasur kontakt me të, janë duke u testuar, transmeton KOHA.