Sport

Juventusi e Atletico luftojnë për Rakitiqin

Juventusi e Atletico luftojnë për Rakitiqin

Juventusi dhe Atletico Madridi po luftojnë për transferimin e mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitiq, shkruan “TV3” të martën, transmeton Koha.net.

Rakitiq nuk po ka hapësirë të mjaftueshme te Barcelona. Kontrata e tij me skuadrën nga Katalonja skadon në verën e vitit 2021.